Instagram Facebook

Meteor běhny sesadily Run&Mum

Na start naší běžecké štafety se v sobotu postavil rekordní počet týmů. Ano, ta trasa z Vysočina Arény do Velké Bíteše byla pořád ukrutně dlouhá, letos navíc i podmáčená a kluzká. Ale chválíme vás, s podmínkami jste se popasovaly dobře a nakonec NoMen Run dokončily všechny týmy kromě jednoho.

Sláva vítězkám, kterými jsou letos Meteor běhny - nenápadný, ale pracovitý a soustředěný tým :-) Časomíra se jim zastavila v čase 7:18:02, což byl v sobotních off road podmínkách úctyhodný výkon. Tento brněnský tým tak zastavil vítězné tažení dalšího brněnského týmu - Run&Mum, který bral letos stříbro díky času 7:27:46. O bronz se vedl boj až na cílové rovince. Maminky v běhu nakonec ASICS Star Team porazily o pouhé tři vteřiny v čase 7:31:15.

SÓLO BĚŽKYNĚ A DVOJTÝMY

Zase vás bylo o něco víc než loni - ve startovním poli bylo 132 týmů z celé republiky i zo Slovenska. To jste koneckonců poznaly samy, protože slovenská děvčata se přehlédnout a hlavně přeslechnout nedala :-) Většina týmů byla čtyřčlenných a běžkyně se na trase pravidelně střídaly. Srdnatě bojovala i Mirka Ježková alias Bodlina, která se na start opět po roce postavila jako sólo běžkyně. Do cíle dorazila v čase 14:25:13. Tým Dvě běhny bez čoklů proběhl trasu společně ve dvojici v čase 11:43:53. Uznání zaslouží i dva týmy, u nichž se na trase střídaly jen dvě závodnice. Tatranky zvládly vysočinské kopečky v čase 10:54:36 a více než maratón v terénu si daly i holky, co běžely Na Pohodu za 10:00:44.

Spousta z vás nám v cíli říkala, že to bolí, ale zážitků máte mraky a že se vám celá tahle taškařice líbila. To nás těší, takže jedeme dál a chystáme se na vás opět za rok. Pište si: sobota 20. 4. 2024. Bude to jízda!