Instagram Facebook

Vstříc NoMen Run 2023 s motýlí kolekcí oblečení

Letošní NMR kolekce sportovního oblečení je barevná a pozitivní. Vévodí jí motýl, symbol lehkosti, radosti a přeměny. Motýl symbolizuje duši a sounáležitost, která  nás už osmým rokem s našimi běžkyněmi spojuje.


ASICS funkční ročníkové tričko z této kolekce věnujeme každé závodnici do startovního balíčku. Prosíme kapitánky, aby do 7. 3. vyplnily ve správě týmu velikosti svým parťačkám a my vše do startu nachystáme.

SUKNI NEBO ČELENKU?
Tílko, krátké legíny, tříčtvrťáky, čelenku, sportovní sukni a mikinu je možné koupit v našem e-shopu. Objednávat můžete pouze do 7. března 2023. Pak vše zadáme do výroby, abyste se do limitky pro osmý ročník mohly obléknout na závod.
Už se moc těšíme na motýlí záplavu ve Vysočina Aréně a na trase do Velké Bíteše!

VYBERTE SI DESIGN
A pozor! Prostě jsme se nemohly rozhodnout mezi dvěma pohledy na téma od dvou různých designérů (resp. jedné designérky Alice Strnadové a jednoho designéra Davida Sedláčka). Oba nám přijdou super a nechceme vás o ně ochudit. Proto vám je dáváme k dispozici oba, a to finální rozhodnutí necháváme na vás.

MOTÝLÍ POŠTOU K VÁM
Pro objednávku není podmínkou běžet NoMen Run 2023. Pokud nejste v žádném týmu a nějaký kousek se vám líbí, můžete si směle vybrat taky. My vám pak po závodě pošleme lehký motýlí balíček.

Rozměry k velikostem najdete pod každým kouskem.

 

 

Hlavní partneři


Top4Running ASICSPartneři

Top4Running

Velká Bíteš

Produktoví partneři


Bjež

Řemeslná pekárna Jindřichov

RAJEC

Sonberk

TUC

FIGARO

Sebamed

Beauty made easy

Burgit

Fem fresh

Sanctuary SPA

Halls

OREO

Milka

 

Institucionální partneři / Mediální partneři


Nové Město na Moravě

Velkobitešsko

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Svět běhu

HiTRÁDi VYSOČina

 


   Copyright © 2018

NoMen Run - Instagram NoMen Run - Facebook