Instagram Facebook

NEZBYTNÉ RADOSTI VE STARTOVNÍM BALÍČKU

Letos najdete ve startovním balíčku nejen potřeby pro závod jako jsou propozice nebo
startovní čísla. Připravily jsme pro vás i „zachraňovačky“ a „rozmazlovačku“.

 

Compeed – náplasti na puchýře

Všechny to známe – nové neprošlápnuté boty a máte ho! Dáme vám každé běžkyni balení speciálních náplastí na puchýře Compeed po pěti kusech. Ty vám uleví od bolesti a zamezí tření. Jsou vyrobené pomocí hydrokoloidní technologie, která vytváří vlhké prostředí, a rána se tak lépe a rychleji hojí. A žádné strupy! Compeed náplast je i voděodolná a vydrží až několik dní, proto se do rány nedostanou nečistoty a bakterie. Budeme rády, když nám dáte po vyzkoušení vědět, jak se vám zamlouvají!


Batiste suchý šampon

Cestovní balení poslední záchrany pro vaše vlasy! Batiste Tropical vás zachrání, když nemáte čas vlasy zrovna umýt. Účesu poskytuje rychlé oživení, odstraňuje nadbytečnou mastnotu a přidává na objemu. Můžete se těšit na exotickou vůni kokosu, která vám dodá energii nejen do dalšího běhu! Takže protřepat, nastříkat ke kořínkům, rozčesat a jde se na věc!


Ben&Anna tuhý deodorant

Tohle je 100% přírodní voňavá bomba! Pink grapefruit tuhý deodorant je vyrobený na bázi jedlé sody a bambuckého másla a má i další přívlastky – veganský, netestovaný na zvířatech, bez plastů a hliníkových solí, parabenů, ftalátů a dalších chemických látek. Vaše podpaží zůstane suché a díky esenciálním olejům voňavé po svěžím růžovém grepu. Prostě 60 gramů požitku bez potu a zápachu!


 

Hlavní partneři


Top4Running ASICSPartneři

Top4Running

Velká Bíteš

Produktoví partneři


Bjež

Řemeslná pekárna Jindřichov

RAJEC

Sonberk

TUC

FIGARO

Sebamed

Beauty made easy

Burgit

Fem fresh

Sanctuary SPA

Halls

OREO

Milka

 

Institucionální partneři / Mediální partneři


Nové Město na Moravě

Velkobitešsko

Kraj Vysočina

Jihomoravský kraj

Svět běhu

HiTRÁDi VYSOČina

 


   Copyright © 2018

NoMen Run - Instagram NoMen Run - Facebook